viering 75-jaar Davidsfonds Aartselaar

23 en 24 juni

Viering van 75 jaar Davidsfonds Aartselaar

Dat onze afdeling dit jaar haar 75-jarig bestaan viert, is al meermaals in de kijker gezet.

Wij begonnen de viering met de nieuwjaarsreceptie. Nadien zijn dan tussendoor enkele grotere namen de revue gepasseerd: Jelle Cleymans was er met het zeer gesmaakte “Foetsie!” bij de proclamatie van de Junior-Journalistwedstrijd, Wim Distelmans gaf een erg gewaardeerde uiteenzetting over “Een waardig levenseinde”, en tijdens de “Nacht van de geschiedenis” genoten meer dan 130 deelnemers van heerlijke combinaties van kaas en bier, voorgeschoteld door de bekende kaasaffineur Michel Van Tricht.

In het weekend van 23-24 juni komt nu het officiële gedeelte van de viering aan bod.

• Academische zitting op zaterdag 23 juni om 20 uur in CC ’t Aambeeld

Alle leden krijgen hiervoor nog een aparte uitnodiging.

Het programma omvat toespraken, o.a. van nationaal voorzitter van het Davidsfonds, Peter Peene, muzikale intermezzo’s door het trio Raf De Keninck (klarinet), Marc Tooten (altviool) en Erwin Deleux (piano) en de huldiging van personen die voor onze vereniging zeer verdienstelijk waren of nog steeds zijn. De feestzitting sluit af met een receptie.

Deze avond is gratis, maar vooraf inschrijven is noodzakelijk.

• Eucharistieviering op zondag 24 juni

Wij nodigen al onze leden uit op de eucharistieviering van 11 uur in de Sint‑Leonarduskerk van Aartselaar.

Davidsfonds Aartselaar verzorgt in deze viering de gebeden en de keuze van de liederen.

Het parochiekoor ‘t Elfduur, o.l.v. Rudi De Reys, luistert de viering op.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s